MEZINÁRODNÍ ZATYKAČE A HLEDANÉ OSOBY

(Jakmile se k tomu dostanu přidám další seznamy vydané Izraelem i dalšími zemněni.)

Další důležitá doporučení

Telefon i SIM pro jistotu nejlépe kupte někde kde nejsou „veřejné“ kamery, respektive především ty soukromé – a to jsou i kamery v obchodních centrech a podobně, u nich samozřejmě není
možné bezpečně vědět kdo může mít k jejich obsluze a záznamům přístup.

Vypnutý telefon připravte s vloženou SIM s sebou a nezapínejte !

Telefon zapněte s vloženou SIM a vše vyřiďte až na předem vybraném místě kde se běžně nenacházíte a jakým může být ideálně například prostor stanice metra a podobně (centrum Prahy s mnoha turisty), protože souřadnice zapnutého telefonu lze vždy (i zpětně lokalizovat) , ale tam kde je tolik aktivních připojení jako na jmenovaných místo je to o tento technický fakt složitější a do těch databází není tak snadné se zase dostat.

Jakmile vyřídíte vše potřebné a se mnou nebo policií se domluvíte na způsobu další komunikace ( logicky nejlépe osobním kontaktu ) Ihned po té telefon vypněte, vyndejte z něho SIM kartu ideálně ji ihned zlomte, očistěte od své DNA a otisků prstů a vyhoďte , nejlépe každou část zcela jinde.

Telefon zničte raději též, zajistěte aby na přístroji nezůstaly nejlépe ani vaše otisky prstů ani zbytky DNA a opět ideálně rozdělený na více částí (neopravitelně rozlámaný) koupel v neředěných a agresivnějších čisticích prostředcích jako jsou žíraviny na čistění odpadů a podobné mohou dobře pomoci odstranit štítky, vyrobní čísla a naleptat elektroniku tak aby ji nešlo znovu nijak zprovoznit.

V případě, že by jste chtěli poslat email opravdu (s nějakými fotografiemi nebo dokumenty) mohu na vaši žádost založit anonymní a šifrovanou emailovou adresu na některé doméně, která je dobře zabezpečená a email můžete poslat z této dočasné adresy na jinou dočasnou adresu, které budou následně obě opět zrušeny.

Můžete samozřejmě též použít jednorázovou adresu na některé veřejné službě jako je gmail.com nebo seznam.cz apod. Ovšem opět nedoporučuji použít vlastní počítač a použít alespoň VPN nebo proxy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *